Jak to się zaczęło?

Firma MULTIPIK powstała w 2016 roku w Kaliszu jako kontynuacja prowadzonego od ponad 20 lat przedsiębiorstwa świadczącego usługi szwalnicze. Długoletnie doświadczenie w branży zaowocowało szerokim gronem zadowolonych kontrahentów.

Realizując strategię rozwoju oraz wychodząc naprzeciw potrzebom rynkowym podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu przedsięwzięcia jakim jest pikowanie tkanin oraz szycie wyrobów gotowych.

Nasz park maszynowy wyposażony jest w technologicznie zaawansowane, profesjonalne i wydajne pikowarki wieloigłowe ze ściegiem podwójnym, łańcuszkowym oraz bobinowe. Maszyny te przeznaczone są do pikowania praktycznie każdego rodzaju materiałów o szerokości do 245 cm. Zaprojektowane i skonstruowane na bazie najnowszych technologii, gwarantują niespotykaną stabilność wykonywanych wzorów oraz utrzymanie stałej najwyższej, jakości produktu.

 

Robimy wszystko, aby sprostać Waszym oczekiwaniom.

Zaufały nam wiodące firmy produkujące Łóżka i Materace oraz czołowe sklepy z sektora e-commerce.

Co nas charakteryzuje

  • Własna produkcja od pikowania do pakowania
  • Ceny producenta
  • Kontrola jakości na każdym etapie produkcji
  • Elastyczne terminy realizacji
  • Dynamiczny rozwój minimum 50% RDR
  • Innowacyjne Technologie

 

Dlaczego warto nam zaufać?

 

Doświadczona kadra oraz rozwinięty park maszynowy pozwalają na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zamówień na czas. 

Dynamicznie rozwijająca się firma – co roku powiększamy bazę zadowolonych klientów.

Cały proces produkcyjny zachodzi w naszej firmie od pikowania przez krojenie do szycia gotowego produktu, co pozwala nam minimalizować koszty finalnego produktu oraz kontrolować jakość na każdym etapie produkcji.

Realizujemy zamówienia duże i małe oraz oferujemy elastyczne terminy realizacji.

Back to Top
Product has been added to your cart